Chip Werke PRO

Chiptuning segmentinin profesyonel modeli olarak değerlendirilebilir. Chipwerke PRO hatırı sayılır bir performans artışı ile tuning severlerin en sevilen modellerinden birisidir. Chipwerke PRO tuning severlere araca kattığı performanstan dolayı bağımlılık yapabilir.

Performans ve Kontrol

Daha çabuk hızlanma, güvenli sollama, daha tepkili motor; kısacası daha keyifli bir sürüş. 8 bitlik STM8 işlemci ST Microelectronics tarafından üretilmiştir. Piyasadaki kompleks işlemlerde en çok kullanılan işlemcilerden birisidir. 24MHz hızı ile aracınızın motorunda %30’a kadar performans artışı sağlar.

Ayarlanabilir Performans Artışı

Sevkiyatı yapılan her ChipWerke PRO aracınızın tipine göre optimize edilmiş ayarları ile teslim edilir.İsteğinize göre ayarlama potlarından bir uzmana ihtiyaç duymadan kolayca güç ayarları yapabilirsiniz. Aracınızda % 20’ye kadar tork artışı sağlar.

Eco-Tuning ile Yakıt Tasarrufu

Chipwerke PRO kullanılıcıları araç kullanış alışkanlıklarına göre performansla birlikte %15’e kadar yakıt tasarrufu sağlayabilir. Eğer siparişteki asıl amacınız yakıt tasarrufu sağlamaksa siparişiniz esnasında belirtiniz. Cihazınıza yakıta yönelik optimum ayar yüklenecektir

  • ST8M İŞLEMCİ
  • AYARLANABİLİR PERFORMANS ARTIŞI
  • SUB-D İLE GÜVENLİ BAĞLANTI
  • ALÜMİNYUM SOĞUTUCULU KUTU
  • TECRÜBE GEREKTİRMEYEN KOLAY MONTAJ
  • 4.000’DEN FAZLA ARAÇ STOĞU
Kazandırdıkları
Güç Artısı
Tork Artısı
Tasarruf

Servisimizde Egsoz Emisyon testi pulu verilir.

Her Marka araca
her türlü bakım ve onarım hizmeti

Araç muayene mevzuatına uygun kontroller ile ön muayene.
Kusurların tespiti ve giderilmesi

Acil Çağrı Gsm: 0532 295 35 07