ChipTuning 06 MAX sistemi

Yüksek mühendislik harikası, dünyanın en korunaklı, sıcaklık, asit ve dış etkilere dayanıklı plastik kutu ve elektronik kontrol modül içerir, üstelik su geçirmez özelliğe sahiptir.

Chiptuning06 MAX değerli müşterilerimize komple set olarak sevk edilmektedir. Elektronik modülün yanısıra, araca uygun spesifik bağlantı kablosu, detaylı kurulum dokümanları ve kablo bağları ürün ile beraber verilmektedir. Chiptuning06 MAX sistemi çoklu sensörlere bağlanarak 4 farklı parametreye kadar değişim sağlayabilir. Buna ek olarak gerekirse güç, yakıt miktarı, turbo basınç miktarı aracın devir bandına RPM’e uygun olarak da değiştirilebilir.

Kablo sistemi maksimum 5 farklı konektörle gelebilir ve sevkiyattan evvel elektronik olarak defalarca kontrol edilir. Otomobil üreticilerinin kullandığı olağanüstü şartlara dayanıklı yüksek kaliteli 18 pinli konektör dizaynıdır. Adaptörler Otomotiv sektörünün orijinal konektörleridir. Kaynak, lehim, kesme ve biçme işlemi gerektirmez sadece konektörü tak ve kullan sistemine dayanır.

Çoklu Program Teknolojisi

Kullanımı çok kolay olan Chiptuning06 MAX aracın ECU su gibi spesifik özel motor işletim haritalarına sahiptir. MAX sistem çoklu programlama teknolojisi ile minimum yüklerde maksimum performansı almanızı sağlar. Hafızasına 3 farklı program yüklenebilir ve her program 7 farklı seviyede ayarlanabilir. Sürücü kullanım alışkanlıklarına göre performansı ayarlayabilir.

Programlar Günlük Kullanımlar İçin Test Makinelerinde Denenmiştir

Güvenlik bizim için en ön planda gelir. Ar-ge çalışmalarımız her yeni araç için özenle, test makinelerinde, programlar tek tek denenerek yapılmaktadır. Günlük kullanıma uygun, motor kontrol ünitesine uyumlu, servis bakımlarında herhangi bir arıza veya sorun çıkarmayacak şekilde, aynı zamanda emisyon oranları bozulmadan gerçekleştirilmektedir.

Limitleri Zorlamıyoruz

Bizim felsefemiz “sağlıklı bir tuning”dir. Hedefimiz sadece fabrika değerlerinin toleranslarını kullanarak motor ömrünü uzatacak bir tuning programlamaktır.

Beklentileri Karşılama - Memnuniyet

ChipTuning06 MAX sistemi çok ciddi kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve Vitalen Garage müşterilerimize diğer ürünlerinde olduğu gibi mükemmel ürünü sunmayı garanti ederken, dönüşlerdeki memnuniyet ise bizleri gururlandırmaktadır.

Kazandırdıkları
Güç Artısı
Tork Artısı
Tasarruf

Servisimizde Egsoz Emisyon testi pulu verilir.

Her Marka araca
her türlü bakım ve onarım hizmeti

Araç muayene mevzuatına uygun kontroller ile ön muayene.
Kusurların tespiti ve giderilmesi

Acil Çağrı Gsm: 0532 295 35 07